Witaj na stronie angrama


Witaj na stronie angrama.

Witaj na stronie angrama. Strona angrama.pl polecana jest wszystkim tym, którzy uczą się języka angielskiego. W nazwie strony zakodowane są najważniejsze tematy związane z nauką języka angielskiego, którymi zajmujemy się w naszym serwisie.

Co znaczy ANGRAMA?

Angrama = An – Angielski + Gra – Gramatyka języka angielskiego + Ma – Matura.

Tak więc na stronach portalu znajdziecie zagadnienia z języka angielskiego z gramatyki, słownictwa, testy, quizy i to wszystko głównie z myślą o maturzystach.

Dla maturzystów właśnie, portal oferuje kompletne zestawy maturalne z poprzednich lat z arkuszami egzaminacyjnymi, transkrypcją tekstów nagrań,  nagraniami ścieżki dźwiękowej,  interaktywnymi ćwiczeniami na reading,  listening i gramatykę. Do wszystkich zadań znajdziecie też poprawne odpowiedzi, ale nie są one podane w formie gotowca. Trzeba posłuchać tekstu, przeczytać i udzielić właściwych odpowiedzi. Jeśli szukacie tylko ściągi to nie jest to dobry pomysł. W ten sposób nie wiele można się nauczyć.  Gotowe odpowiedzi mogą być przydatne tylko wtedy gdy chcemy zweryfikować te, których sami udzieliliśmy.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej nauki, poznawania i doskonaleni języka angielskiego.

Jest wiele metod uczenia się języków obcych. W naszym portalu rozbudowane są ćwiczenia na słownictwo do poszczególnych podręczników i działów tematycznych wymaganych do matury. Można taż od niedawna uczyć się w module tzw. fiszek (czy może lepiej e-fiszek).

Portal jest tworzony przez nauczycieli języka angielskiego i  egzaminatorów.

Zapraszamy.